Jeśli szukasz ekipy filmowej, która w nadmorskiej scenerii uchwyci Twój ślub w Polsce bądź za granicą, to jesteś we właściwym miejscu.

Cykl naszej pracy opiera się na dyskretnym zarejestrowaniu naturalnych emocji Młodej Pary, oprawionych w gustowne i nieszablonowe kadry. Każdy film tworzony jest jako wyjątkowe, nowatorskie dzieło z kinowym rozmachem, którego końcowy efekt sięga poza standardy tradycyjnego filmowania ślubnego. Produkcje Bycze Filmy inspirowane są przez kreatywnych Nowożeńców i stwarzane z miłości do kina. Doświadczenie naszej ekipy potwierdza międzynarodowa współpraca z Parami Młodymi z całego świata, oraz otwartość na wyjazdowe zlecenia m.in. w takie rejony jak: Cypr, Grecja, Bali, Santorini, Neapol, Toskania, Malediwy, Dominikana, Bora-Bora, Kreta, Teneryfa, Hawaje, Seszele, Dubaj i wiele innych.

Nie zapominamy także o weselu nad morzem w naszych rodzimych regionach, tak więc naszą mocną stroną będzie zdecydowanie wideofilmowanie w Gdańsku, Gdyni, Kołobrzegu, Sopocie, Szczecinie i innych nadmorskich miejscowościach.